Siła grupy

Wspólnie możemy więcej. Tworzymy grupę marek o doskonale uzupełniających się zakresach kompetencji. Stawiamy na synergię w działaniu. Wyróżniają nas stabilne filary i jasno sprecyzowane cele.

Tłocznia płyt i dystrybucja muzyki

XDISC

Od 20 lat oferujemy kompleksową obsługę w zakresie produkcji nośników optycznych: od tłoczenia płyt, poprzez przygotowanie projektów i wykonanie opakowań oraz nadruku, po konfekcję i dystrybucję gotowego produktu.

Produkujemy wszystkie rodzaje nośników optycznych: CDR, CD, CD mini, DVD, Blu-Ray i płyty winylowe.

Dostarczamy płyty na rynek muzyczny, edukacyjny, producentów elektroniki, filmowy oraz wiele innych w każde miejsce na świecie. Realizujemy zamówienia niezależnie od nakładu i stopnia skomplikowania projektu opakowania.

Więcej na stronie: www.x-disc.pl

XDiSC Digital Distribution

Współpracujemy ze 130 serwisami sprzedaży multimedialnej, w tym z największymi z nich, takimi jak Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, Google Play czy Naxos.

W imieniu naszych Klientów umieszczamy na serwisach pliki muzyczne do odpłatnego pobrania.

Obsługujemy cały proces agregacji: wypełniamy pliki metadanych, a przekazany materiał muzyczny przekształcamy na odpowiednie formaty, czego efekt finalny stanowi możliwość odsłuchania muzyki na serwisach.

Więcej na stronie: https://digital.x-disc.pl/

Fotowoltaika

ACTIVESOL

Zajmujemy się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych, skierowanych zarówno na rynek on-grid jak off-grid.

Specjalne zamówienia wymagają indywidualnego podejścia. Dlatego zajmujemy się również projektowaniem i produkcją elastycznych paneli fotowoltaicznych przygotowywanych zgodnie z oczekiwaniami danego klienta. Zaufali nam już producenci autobusów miejskich oraz specjalistyczne firmy zajmujące się produkcją balonów i statków meteorologicznych.

Obsługujemy Klientów na całym świecie, doradzamy, projektujemy oraz wspieramy podczas procesu instalacji.

Więcej na stronie: www.activesol.energy

PURA SYSTEM

System PURA to rozwiązanie wpisujące się w aktualny trend na ekologiczne i energooszczędne źródła energii. Jest to system fotowoltaiczny zmieniający energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną.

Kluczowym elementem tej instalacji są panele fotowoltaiczne, które montujemy najczęściej na dachu domu, tak aby padało na nie jak najwięcej promieni słonecznych.

Serce instalacji, którym jest inwerter, zamienia prąd wytworzony przez panele, na taki, który możesz używać w gniazdku i sieci elektro-energetycznej.

PURA to marka oferująca pierwszy na rynku system fotowoltaiczny z pełnym monitoringiem SMART+. Jest to najbardziej ekonomiczny i ekologiczny sposób na darmowy prąd.

 

Więcej na stronie: www.purasysytem.pl

Podstawą jest zaufanie

Jesteśmy grupą z polskim kapitałem, która na pierwszym miejscu stawia jakość. W każdym obszarze działania dbamy o to, by wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Oferujemy pełne zaangażowanie i kompleksową obsługę. Dostarczanie rozwiązań idealnie dopasowane do naszych odbiorców. Warto nam zaufać.