O krok dalej

Patrzymy w przyszłość. Poszukujemy innowacyjnych rozwiązań. Rozwiązań, które wdrożymy do produkcji.

XDiSC S.A.

XDiSC to już 20 lat tradycji i doświadczenia w produkcji nośników optycznych na najwyższym poziomie.

Tłoczymy płyty winylowe, CDR, CD, CD mini, DVD oraz Blu-Ray. 

Zapewniamy kompleksową obsługę – od authoringu, premasteringu, masteringu, poprzez proces tłoczenia płyt CD, DVD i winylowych, system zabezpieczenia ich przed nielegalnym kopiowaniem, nadruk, konfekcję – po transport w dowolne miejsce na świecie.

Swoim Klientom oferujemy cyfrową dystrybucją plików muzycznych.

Jako XDiSC Digital Distribution współpracujemy z największymi (Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, Amazon, Google Play, Naxos) oraz niszowymi serwisami sprzedaży multimedialnej

Dodatkowo prowadzimy działalność związaną z odnawialnymi źródłami energii (OZE)Produkujemy panele fotowoltaiczne, które sprawdzamy we własnym profesjonalnym laboratorium badawczym Provo w Świdniku. Wytwarzamy moduły standardowe ramowe i elastyczne oraz moduły na potrzeby systemów BIPV.

Przy sprzedaży współpracujemy z marką Pura (panele ramowe) i Activesol (panele elastyczne).

Projektujemy mikroinstalacje fotowoltaiczne i  dedykowane systemy dowolnej wielkości: od jednomodułowych po wielkopowierzchniowe.

Oferujemy rozwiązania standardowe i nietypowe.

Prowadzimy działalność B+R, aby optymalizować proces produkcji i doskonalić wytwarzane przez nas moduły pod względem wydajności i wytrzymałości oraz nowych zastosowań.

Nasza Misja

Budowa i rozwój silnej, europejskiej grupy produkcyjnej w branży zaawansowanych technologii.

 

Nasza Wizja

  • Kontynuacja i rozwój produkcji opartych na optycznych nośnikach informacji.
  • Produkcja i popularyzacja urządzeń do konwersji energii słonecznej w energię elektryczną.
  • Budowa sprawnej organizacji wdrażającej do produkcji innowacyjne rozwiązania technologiczne.
  • Wypracowanie umiejętności wydajnej współpracy z ośrodkami naukowymi przy rozwoju nowych technologii.

Dlaczego My

Jesteśmy polską firmą z polskim kapitałem i tradycjami – istniejemy na rynku już 20 lat. Mamy jasno sprecyzowane wartości i priorytety – zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość i zadowolenie naszych Klientów.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy grupą z tradycjami – istniejemy na rynku już od 20 lat. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami z całego świata. Od kilkunastu lat budujemy doświadczenie w obszarze produkcji fotowoltaicznej. Zdobyta w tym czasie wiedza i znajomość rynku pomagają tworzyć nam rozwiązania dopasowane do oczekiwań naszych Klientów i godne zaufania.

MOŻLIWOŚCI i perspektywy

Działamy na dynamicznym rynku, który stale otwiera przed nami nowe możliwości. Opracowujemy nowe technologie, dające perspektywy długofalowego rozwoju. Nasze rozwiązania w zakresie energii odnawialnej pomagają w budowaniu bezpieczeństwa ekonomicznego oraz minimalizują negatywny wpływ na środowisko.

POTENCJAŁ i ROZWÓJ

Nasze nowoczesne linie produkcyjne, własne laboratorium oraz działy badawczo-rozwojowe czuwają nad jakością i bezpieczeństwem naszych produktów oraz innowacji. Współpracujemy z prestiżowymi uczelniami i ośrodkami rozwojowymi, a także uczestniczymy w projektach unijnych, by rozwijać technologię i stale podnosić jakość naszych produktów.